O nas

RSS  lub  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Develway.pl to serwis tworzony przez użytkowników.

Każda informacja jest dodawana i oceniana właśnie przez nich. Dziel się, odkrywaj i oceniaj informacje, które uznajesz za interesujące! To Ty decydujesz, co jest ważne, a co nie. Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Skupiamy się tu przede wszystkim na przekazywaniu ciekawych informacji dla programistów, administratorów sieci i wszelkiej maści innych osób, które na co dzień stykają się z nowoczesnymi technologiami.

Serwis develway.pl oficjalnie wystartował 1 listopada 2009 roku. Historia serwisu dopiero się pisze :-)

 

Jakch wiadomości oczekujemy?

Zależy nam przede wszystkim na wiadomościach, ciekawostkach, recenzjach i nowościach ze świata IT. W tym: te wszystkie wiadomości, które dotyczą programowania, hardware'u, administracji serwerami, kryptografii, systemów operacyjnych i tematów pokrewnych. Nie mamy jednak nic przeciwko wiadomościom ze świata web designu, usability, zarządzania projektami, web 2.0, czy ogólnie rzecz biorąc tworzenia, rozwijania i promowania projektów z zakresu nowoczesnych technologii. Tak - nie mamy też nic przeciwko newsom z zakresu marketingu i promocji projektów IT.

 

W jakim języku powinny być dodawane wiadomości?

Oczywiście, że w dowolnym! Przecież żyjemy w XXI wieku, mamy całkiem niezłe translatory. Nawet jeśli nie znasz danego języka... zawsze możesz sobie artykuł przetłumaczyć przy pomocy internetowego translatora.


Czy mogę dodawać pisane przez siebie artykuły i wiadomości, czy też notki prasowe?

Tak. To użytkownicy oceniają co jest interesujące, a co nie. Jeśli uznają, że Twój wpis jest interesujący - zostanie opublikowany dalej... jeśli nie - to nie. Dla nas nie jest ważne to, czy promujesz swoje wpisy, czy też zamieszczasz wpisy znalezione w innych serwisach.

poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama