Partnerzy

RSS  lub  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter
polishwords.com.pl
Serwis prowadzony przez Tomasza Smykowskiego. Dostępne są na nim wpisy powiązane z branżą informatyczną, filmy instruktażowe z obsługi programów komputerowych, itp. W serwisie dostępny jest również podcast, prowadzony przez autora.
tspot.pl
Serwis poświęcony prezentowaniu ciekawych informacji, filmów, zdjęć, prac z zakresu art & designu, web designu, reklamy, lifestyle'u. Prowadzony od początku 2009 roku, dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.
dotnetomaniak.pl
dotnetomaniak.pl to miejsce gdzie możesz znaleźć najnowsze artykuły o technologii .NET znajdujących się na stronach polskiej społeczności. Dziel się wiedzą i korzystaj z artykułów innych, aby poszerzać swoją wiedzę i budować jeszcze lepszą społeczność .NET w Polsce. dotnetomaniak.pl to portal dla fanów .NET
devblogi.pl
Serwis, na którym zamieszczane są tłumaczenia najciekawszych i najpoczytniejszych zagranicznych blogów na temat programowania. Ma on na celu skupienie wokół siebie polskiej społeczności związanej z programowaniem oraz jest pierwszym i jednocześnie centralnym ogniwem w rodzinie serwisów spod znaku dev[A-Z].+\.pl.
Software Developer's Journal
Jeden z największych w Polsce magazynów poświęconych wytwarzaniu szeroko-pojętego oprogramowania. Dla profesjonalistów i nie tylko.
LINUX+
Najpopulaniejszy w Polsce magazyn poświęcony systemom operacyjnym spod znaku pingwina. O administracji systemem, o oprogramowaniu, o sprzęcie.

Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów? Skontaktuj się z nami.

poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama