Polityka prywatności

RSS  lub  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Zbieranie i wykorzystywanie informacji

Autorzy serwisu zbierają osobiste informacje o Tobie, gdy rejestrujesz się lub gdy korzystasz z develway.pl.

Autorzy serwisu mogą łączyć posiadane informacje o Tobie z innymi informacjami, które otrzymamy od naszych biznesowych partnerów lub innych firm. Gdy rejestrujesz się do develway.pl - prosimy Cię o wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym musisz wypełnić takie pola jak: adres email i nazwę użytkownika. Gdy zarejestrujesz oraz zalogujesz się do serwisu develway.pl - przestajesz być anonimowy dla nas. Autorzy serwisu zbierają informacje o wszystkich transakcjach zawartych przez Ciebie przy użyciu naszych produktów lub produktów naszych partnerów biznesowych. Twoje dane osobowe mogą zostać użyte w następujących celach: by dopasować treść naszych produktów do Twoich indywidualnych potrzeb, poprawiać błędy w naszych produktach, gdy potrzebujemy się z Toba skontaktować, do sporządzenia anonimowanych raportów dla naszych własnych celów lub w celu przedstawienia ich naszym obecnym lub przyszłym klientom.

 

Udostępnianie i ujawnianie informacji osobowych

Autorzy serwisu nie wypożyczają, nie sprzedają i nie udostępniają Twoich danych osobowych innym osobom lub niepołączonym z nami firmami z wyjątkiem dostarczania produktów lub usług, których zażądasz, gdy otrzymamy od Ciebie pozwolenie. Możemy dostarczyć informacje o Tobie naszym zaufanym partnerom, którzy pracują wspólnie z nami - przy zachowaniu warunków poufności. Te firmy mogą użyć Twoich danych osobowych w celu umożliwienia skontaktowania się z Tobą w sprawie naszych ofert lub ofert naszych partnerów biznesowych. Jednakże te firmy nie mają prawa udostępniać tych informacji innym ludziom, ani firmom. Potrzebne jest, aby udostępniać informacje osobowe w przypadku toczących się dochodzeń, przy zapobieganiu nielegalnej działalności, podejrzeniu o oszustwa, w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa fizycznego, czy psychicznego, przy łamaniu naszego regulaminu, lub w jakichkolwiek innych przypadkach na które wskazuje prawo. Zastrzegamy sobie również prawo do przekazania wszelkich danych osobowych w przypadku konsolidacji lub przejęcia serwisu develway.pl. W takich przypadkach - odpowiednio wcześniej - zostaniesz o tym poinformowany. Takie dane objęte będą innymi zasadami ochrony prywatności, zdefiniowanymi przez nowo powstały podmiot.

 

Cookies na Twoim komputerze

Autorzy serwisu będą tworzyć nowe oraz będą zmieniać istniejące cookie na Twoim komputerze.

 

Edycja i usuwanie informacji osobowych

Możesz w każdej chwili zmienić informacje o swoim koncie. Rezerwujemy sobie prawo do wysyłania Tobie różnych informacji dotyczących naszych produktów i usług. W każdej chwili możesz zażądać od nas usunięcia wszelkich Twoich danych osobowych pisząc do nas na adres mailowy, dostępny w dziale kontakt.

 

Pytania i sugestie

Jeśli masz jakieś pytania, pomysły lub sugestie odnośnie naszej polityki prywatności - skontaktuj się z nami: kontakt

poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama