Enovatio
dodane 12.kwietnia 2013, o godz. 16:52 przez Enovatio
źródło: www.support-online.pl   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

BlackBerry 10 – rozwiązania dla firm

Firma Research In Motion (RIM) kilka miesięcy temu wypuściła na rynek swój nowy system o nazwie BlackBerry 10. Nowe oprogramowanie ma być innowacją w porównaniu do poprzednich systemów tej firmy, zapewniając zupełnie nowe funkcjonalności oraz nowy interfejs graficzny. Obecnie na rynku dostępne są dwa terminale z tym systemem o nazwach Z10 ( terminal tylko z dotykowym ekranem) oraz Q10 z klasyczną klawiaturą QWERTY. RIM planuje w niedalekiej przyszłości wypuszczenie tego oprogramowania również na swoje tablety (BlackBerry PlayBook). W tym artykule skupimy się na tym, jaki wpływ ma nowy system na firmy, które do tej pory korzystają z rozwiązań RIMu. Do tej pory, do zarządzania terminalami w firmie, która posiada jeden z systemów pocztowych, jakimi są Microsoft Exchange, bądź IBM Lotus Domino wykorzystać było można dwa produkty: 1. BlackBerry Enterprise Server ( płatne oprogramowanie umożliwiające synchronizacje skrzynek pocztowych użytkowników z terminalami oraz zarządzanie nimi poprzez bardzo dużą liczbę polis) 2. BlackBerry Enterprise Server Express ( bezpłatne oprogramowanie o ograniczonych możliwościach zarządzania w porównaniu do wersji płatnej) Przy użyciu powyższych aplikacji nie będziemy już w stanie zarządzać nowym systemem. Co więc zrobić, kiedy firma zdecyduje się na wymianę części z terminali ...... czytaj więcej klikając na link    więcej »
pogrzeb ten link!
BlackBerry 10 – rozwiązania dla firm - twitter BlackBerry 10 – rozwiązania dla firm - facebook BlackBerry 10 – rozwiązania dla firm - delicious BlackBerry 10 – rozwiązania dla firm - stumbleupon
kategoria: Narzędzia   Inne   Ogólnie o programowaniu  
odwiedzin: 575   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama