Maciej Zbrzezny
dodane 22.maja 2010, o godz. 10:46 przez Maciej Zbrzezny
źródło: pawlos.blogspot.com   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Jeśli drażnią cię te polskie komunikaty wyjątków w VS i chciałbyś/-abyś to zmienić to przede wszystkim wytłumacz się dlaczego.

Jeśli drażnią cię te polskie komunikaty wyjątków w VS i chciałbyś/-abyś to zmienić to przede wszystkim wytłumacz się dlaczego. Komunikaty wyjątków nie powinny być widoczne dla użytkownika, więc jedyna sytuacja, która wymagałaby takiej interwencji, a jest to poszukiwanie informacji w Internecie dlaczego dany wyjątek występuje. Wiadomo w języku angielskim znajdziemy więcej i komunikat po polsku może w tym przeszkadzać (oczywiście dużą częśc wyjątków możemy sobie po prostu przetłumaczyć). Są dwa rozwiązania takiej sytuacji.    więcej »
pogrzeb ten link!
Jeśli drażnią cię te polskie komunikaty wyjątków w VS i chciałbyś/-abyś to zmienić to przede wszystkim wytłumacz się dlaczego.  - twitter Jeśli drażnią cię te polskie komunikaty wyjątków w VS i chciałbyś/-abyś to zmienić to przede wszystkim wytłumacz się dlaczego.  - facebook Jeśli drażnią cię te polskie komunikaty wyjątków w VS i chciałbyś/-abyś to zmienić to przede wszystkim wytłumacz się dlaczego.  - delicious Jeśli drażnią cię te polskie komunikaty wyjątków w VS i chciałbyś/-abyś to zmienić to przede wszystkim wytłumacz się dlaczego.  - stumbleupon
kategoria: .NET   Framework   Windows   C#  
odwiedzin: 941   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama