burczu
dodane 02.marca 2014, o godz. 17:58 przez burczu
źródło: burczu-programator.pl   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

jquery custom scroller

Hej! Ten post miałem napisać już bardzo dawno… Ostatnio jednak wziąłem się trochę poważniej za tego bloga, postanowiłem więc ponadrabiać trochę wpisowych zaległości, a oto jedna z nich! Mianowicie, w trakcie pisania Read Your Feed – mojego super mega czytnika RSS;-) (możecie sobie o tej aplikacji przeczytać w dziale „Moje projekty”, który znajdziecie w menu po lewej stronie lub klikając tutaj) musiałem jakoś rozwiązać problem przewijania treści. Z założenia miała to być aplikacja typu „one page application” i miała ona być zaprojektowana tak, aby poszczególne kontenery wypełniały całe okno przeglądarki – z tego też powodu nie mogłem wykorzystać standardowego "scrollowania"… Miałem więc do wyboru napisać samemu jego obsługę w JS albo poszukać czegoś w necie – oczywiście zacząłem od tej drugiej opcji i w ten sposób natknąłem się właśnie na jQuery custom content scroller autorstwa niejakiego Manosa Malihu (nie wiem czy to jego imię i nazwisko czy może jakiś nick)…    więcej »
pogrzeb ten link!
jquery custom scroller - twitter jquery custom scroller - facebook jquery custom scroller - delicious jquery custom scroller - stumbleupon
kategoria: JavaScript   Blogi  
odwiedzin: 472   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama