PRowokacja
dodane 18.czerwca 2013, o godz. 13:13 przez PRowokacja
źródło: mlodziwlodzi.pl   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Lubisz programować? – Przyjdź na bezpłatne warsztaty dla deweloperów i testerów!

W dwie czerwcowe soboty, 15 i 22 czerwca, studenci i absolwenci łódzkich uczelni skonfrontują wiedzę wyniesioną z wykładów z praktycznymi wyzwaniami programistycznymi. 15 czerwca, w University Business Park w Łodzi, odbędą się warsztaty dla developerów, a już tydzień później, 22 czerwca, specjalne warsztaty dla testerów. Wstęp wolny, a na najlepszych uczestników czekają płatne wakacyjne praktyki. „Warsztaty dla deweloperów i testerów to wspaniała okazja poszerzenia wiedzy w zakresie szeroko pojętego tworzenia oprogramowania na urządzenia mobilne oraz skonsultowania wszelkich wątpliwości z najlepszymi praktykami w tej dziedzinie” - mówi Piotr Pęciak z firmy Mobica organizującej wydarzenie. „Uczestnicy warsztatów pod okiem specjalistów będą rozwiązywać problemy, jakie na co dzień spotykają w swojej pracy deweloperzy i testerzy – to nieocenione doświadczenie”. Najlepsi uczestnicy warsztatów będą mogli dalej rozwijać swoje umiejętności podczas płatnych wakacyjnych praktyk. Warsztaty dla deweloperów będą się odbywać w trzech grupach, z których każda skoncentruje się na innej tematyce: analizie obrazów cyfrowych, Google Maps oraz platformie Android w Javie. Testerzy zapoznają się z tematyką Quality Assurance. Warsztaty odbędą się we soboty, 15 i 22 czerwca, w godz. 10:00 – 17:00, w University Business Park, przy ul. Wólczańskiej 178 (6 piętro). Szczegóły na stronie www.mobica.com. Wstęp wolny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zgłoszenia do 13 czerwca, wystarczy wysłać mail na adres piotr.peciak@mobica.com.    więcej »
pogrzeb ten link!
Lubisz programować? – Przyjdź na bezpłatne warsztaty dla deweloperów i testerów! - twitter Lubisz programować? – Przyjdź na bezpłatne warsztaty dla deweloperów i testerów! - facebook Lubisz programować? – Przyjdź na bezpłatne warsztaty dla deweloperów i testerów! - delicious Lubisz programować? – Przyjdź na bezpłatne warsztaty dla deweloperów i testerów! - stumbleupon
kategoria: C / C++   Java   Narzędzia   Google  
odwiedzin: 319   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama