poverejay
dodane 27.grudnia 2012, o godz. 21:25 przez poverejay
źródło: e-pasywnezarabianie.pl   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Motywacja , Motywacja…cóż to za zjawisko w e-biznesie!

Do pracy oraz wszelkiego rodzaju działań potrzebujemy – MOTYWACJI! W przypadku e-biznesu czyli szeroko pojętego e-zarabiania a także marketingu sieciowego sprawa wygląda podobnie. Motywatorem dla Nas w zarabianiu internetowym może być to że pracować możemy sami (brak zwierzchnika czyli – pracodawcy), czas pracy mamy niczym nie ograniczony (sami sobie wybieramy godziny w których bedziemy działać), zarabiemy pasywnie czyli z raz włożonej zazwyczaj pracy otrzymujemy swój profit w postaci pieniążków. Najczęstszym, najłatwiejszym ale też w pewnym stopniu ryzykownym działaniem są inwestycje. Do Nas należy wybór firmy z którą będziemy pracować oraz strategii którą sobie obierzemy. Ryzyko wliczone jest wszedzie, współpracując z jakąkolwiek firmą w świecie realnym też jesteśmy narażeni na jej „oszukańcze’ działanie. W Internecie istnieje wiele „inwestycyjnych bubli” takich jak piramidy finansowe, ponzi czy też hyip i dlatego każde swoje działanie trzeba przemyśleć kilka razy. Proszę zwrócić jednak uwagę że w przypadku gdy firma w której inwestujemy swój kapitał ma narzędzia do jego „zwielokrotnienia” to mamy już doczynienia z poważną instytucją. Firmy które przedstawiam na blogu mają takie narzędzia i działają głównie w sferze reklamy. Przykładowo gigant jakim jest Google zarabia po kilkaset mln rocznie a z tego aż….95% własnie dochód wygenerowany poprzez reklamy wiec warto iść w ich ślady jak np. robią to ProfitClicking lub BannersBroker. Nie są to piramidy ani też firmy inwestycyjne. Zyski wypracowują z reklam i dzialą sie nimi z swoimi partnerami..czyli Tobą lub Mną. Wracając do tematu motywacji to musisz pamiętać że w e-biznesie w którym jesteś Panem swojego losu motywacja do działania musi towarzyszyć Ci każdego dnia inaczej Twój biznes padnie. Na pewnym forum czytałem ze dobrym motywatorem może być stworzone przez siebie biuro….we własnym pokoju, koniecznie wygodne krzesło…oraz powlepiane na ściane slogany, zadania do wykonania które codziennie będą Ciebie mobilizowały do dalszych działań. Oczywiście!!..Dlaczego nie!!…Każdy sposób jest dobry aby działał na Nas motywująco.. W moim przypadku główną motywacją są – liderzy, filmy, tutoriale oraz szkolenia i webinary które…uczą, pokazują, wpajają a czasami nawet..mieszają w głowie, oczywiscie w dobrym tego słowa znaczeniu. Kilka takich motywatorów do działań chciałbym Ci teraz przedstawić. Nie będe ich komentował – wnioski wyciągnij sam! Z pewnością pomogą Ci one dostrzec świat zupełnie inaczej niż widziałeś go do tej pory i nie koniecznie w kontekscie e-biznesu ale też życia codziennego. Być może wiekszość lub niektóre z nich znasz, a jeżeli nie… to polecam je sobie obejrzeć. CD..w linku...    więcej »
pogrzeb ten link!
Motywacja , Motywacja…cóż to za zjawisko w e-biznesie! - twitter Motywacja , Motywacja…cóż to za zjawisko w e-biznesie! - facebook Motywacja , Motywacja…cóż to za zjawisko w e-biznesie! - delicious Motywacja , Motywacja…cóż to za zjawisko w e-biznesie! - stumbleupon
kategoria: Blogi   Social media   Biznes / start-up  
odwiedzin: 423   |   komentarzy: 1   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
telextreme    | 02.stycznia 2013, o godz. 21:01

trochę to nie pasuje do tech-serwisu :P

poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama