Maciej Zbrzezny
dodane 12.czerwca 2010, o godz. 07:44 przez Maciej Zbrzezny
źródło: maciej-progtech.blogspot.com   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Nauka w sieci.

Życie administratora, programisty, czy ogólnie nazywając – informatyka, wymaga stałego pogłębiania swojej wiedzy. Wiedzę można zdobywać poprzez aktywne życie zawodowe, czytanie czasopism lub literatury fachowej, czy nawet przeglądanie internetu. Nie zawsze jest jednak czas i ochota na zgłębianie obszernej dokumentacji, czy nawet czytanie jakiegoś artykułu. Czasem wolelibyśmy, by ktoś nam pewne zagadnienie po prostu wytłumaczył. Dlatego warto uczestniczyć w spotkaniach grup osób zainteresowanych daną tematyką, by wspólnie wymieniać poglądy. Przykładem takich grup są na przykład grupy związane z technologiami Microsoft, np. „Łódzka grupa profesjonalistów IT i .NET”. Na takie spotkania jednak trzeba przyjść lub przyjechać, a wcześniej zarezerwować czas. Dlatego warto zainteresować się portalem VirtualStudy.pl, przy pomocy którego możemy uczestniczyć w podobnych spotkaniach, ale online. Spotkania odbywają się w oparciu o platformę Live Meeting, która umożliwia prowadzenie wirtualnych spotkań. Podczas tych spotkań osoba prowadząca (prelegent) może wyświetlać pewne zasoby ze swojego komputera (np. prezentację), a pozostałe osoby to oglądają, słuchają i ew. mogą zadawać pytania. Spotkania odbywają się we wcześniej ustalanych terminach, ale gdy jakieś przegapimy, jest możliwość późniejszego obejrzenia nagrania z danego wydarzenia. Zachęcam do zapoznania się, z już dostępną listą publikacji: http://virtualstudy.pl/spis-publikacji.    więcej »
pogrzeb ten link!
Nauka w sieci. - twitter Nauka w sieci. - facebook Nauka w sieci. - delicious Nauka w sieci. - stumbleupon
kategoria: Bazy danych   How to   Microsoft   Bezpieczeństwo, administracja serwerem, hacking   Narzędzia   Windows   Inne  
odwiedzin: 1341   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama