Maciej Zbrzezny
dodane 07.listopada 2009, o godz. 17:09 przez Maciej Zbrzezny
źródło: maciej-progtech.blogspot.com   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

OPC UA Server (CommServer UA) już dostępny!

CommServer to pakiet oprogramowania komunikacyjnego do zarządzania transferem danych. Jest to w pełni konfigurowalny serwer OPC Unified Architecture (OPC UA). Wbudowane technologie i algorytmy pozwalają na inteligentną transmisję danych automatycznie dostosowującą jej parametry do potrzeb użytkownika lub procesu. Jest to pierwsza publiczna wersja CommServer’a UA dostępna w dziale download wortalu CommServer (wersja dostępna z licencją demo). CommServer UA został przetestowany pod kątem kompatybilności i współdziałania z innymi produktami podczas OPC Interoperability Workshop (2009) w Norymberdze, Niemcy. OPC UA Address Space Model Designer w wersji 2.10.00 i OPC Viewer w wersji 3.00.02 są komponentami CommServer’a UA w wersji 1.00. 20. CommServer UA wspiera interfejs serwera OPC UA i pozwala na udostępnianie danych z trzech źródeł (nazywanych w oprogramowaniu DataSources): CommServer – silnik komunikacyjnych (wbudowane technologie i algorytmy pozwalają na inteligentną transmisję danych automatycznie dostosowującą jej parametry do potrzeb użytkownika lub procesu) Klient OPC DA (działa jako Wrapper OPC DA z w pełni konfigurowalną przestrzenią adresową) Symulator (dane są symulowane) Zobacz online help (http://www.commsvr.com/UAModelDesigner/Index.aspx)    więcej »
pogrzeb ten link!
OPC UA Server (CommServer UA) już dostępny! - twitter OPC UA Server (CommServer UA) już dostępny! - facebook OPC UA Server (CommServer UA) już dostępny! - delicious OPC UA Server (CommServer UA) już dostępny! - stumbleupon
kategoria: Narzędzia  
odwiedzin: 576   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama