Dawid
dodane 12.września 2012, o godz. 20:31 przez Dawid
źródło: pl.depositphotos.com   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Pliki stockowe na strony internetowe od Depositphotos

Przy pomocy stron internetowych mamy możliwość prowadzić sprzedaż, reklamować naszą firmę, dzielić się ze światem naszą pasją i wiele więcej. Codziennie przeglądamy mnóstwo różnego rodzaju stron internetowych i jak się okazuje wymagamy od nich coraz więcej.

Jako twórcy witryn dostrzegamy, że oprócz wartościowej treści, bardzo ważnym zagadnieniem może być przede wszystkim dobranie odpowiedniej grafiki. Oczywiście kwestia szablonu strony, odpowiedniego kodowania, które pozwoli dla odwiedzających na swobodne korzystanie z naszych treści to podstawowa sprawa, o której chyba nie trzeba wspominać. Strona internetowa bez odpowiednich grafik przy postach wygląda mało atrakcyjnie.

Zostało już potwierdzone badaniami, że grafika znacznie bardziej przyciąga nasz wzrok do określonego miejsca niż nawet najbardziej ciekawy czy kontrowersyjny tytuł. Skąd w takim razie uzyskać odpowiednie zdjęcia stockowe do naszych wpisów? Wiemy przecież, że ich wysoka jakość może mieć kluczowe znaczenie w sprawie walki z naszą konkurencją. Odpowiedź jest prosta, musimy odwiedzić odpowiedni bank zdjęć stockowych.

Na rynku mamy zarówno darmowe Stocki, ale w nich bazy są bardzo ograniczone, często nie możemy dopasować grafiki do naszego postu i nie jest ona zbyt dużej jakości oraz płatne Stocki, które zapewniają nawet obrazy wektorowe, ogromne zasoby i wiele więcej możliwości. Oczywiście wektory raczej wykorzystujemy do trochę innych projektów, a do naszych stron wybieramy najmniejsze zdjęcia, które są też najbardziej atrakcyjne cenowo. Przykładowo bank Depositphotos.com zapewnia nam dwie opcje na kupowanie Stocków.

Pierwsza, bardziej korzystna w sytuacji, gdy nie publikujemy dużo to kupowanie pojedynczych plików za kredyty, wtedy, kiedy są nam one potrzebne. Możemy doładować sobie konto odpowiednią kwotą, a później wybieramy sobie odpowiednie pliki, ich cena zaczyna się od jednego dolara za mniejsze Stocki do 16 dolarów za obrazy wektorowe. Druga opcja to abonamenty, dla osób, które każdego dnia pobierają przynajmniej 5 plików stockowych. Takie plany abonamentowe kupujemy na określony czas i w czasie ich trwania mamy do wykorzystania odpowiednią ilość plików.

Tutaj istnieje zależność, że im dłuższy abonament wybierzemy tym kupujemy taniej w przeliczeniu na cenę jednego pliku stockowego, a cena dotyczy plików bez względu na ich rozdzielczość. Jeśli chcemy przetestować usługę mamy do dyspozycji 7-dniowy abonament na próbę, podczas którego możemy pobierać do 5 plików stockowych bez względu na ich wielkość i z całych zasobów serwisu. Warto zainteresować się tym tematem w przypadku chęci rozwoju naszych stron internetowych.

   więcej »
pogrzeb ten link!
Pliki stockowe na strony internetowe od Depositphotos - twitter Pliki stockowe na strony internetowe od Depositphotos - facebook Pliki stockowe na strony internetowe od Depositphotos - delicious Pliki stockowe na strony internetowe od Depositphotos - stumbleupon
kategoria: Web design  
odwiedzin: 432   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama