rentalo.pl
dodane 11.stycznia 2012, o godz. 12:57 przez rentalo.pl
źródło: rentalo.pl   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Pożycz rower od sąsiada lub sam wystawiaj, pożyczaj i zarabiaj.

Ruszył serwis internetowy umożliwiający wypożyczanie dowolnej rzeczy. Rentalo.pl tak nazywa się nowy, uruchomiony przez spółkę Southpeople z Dąbrowy Górniczej, serwis internetowy. Jest to serwis ze wszech miar innowacyjny. Nie ułatwia tak jak serwisy aukcyjne sprzedaży. Jego funkcją jest ułatwienia wypożyczenia dowolnego przedmiotu między dwoma internautami. Serwis jest odpowiedzią na potrzebę czasowego użytkowania przedmiotów przez internautów. Jak mówi Arek Brzęczek, założyciel serwisu, pomysł zrodził się gdy szwagier potrzebował wypożyczyć kosiarkę aby skosić trawę na działce. Przeszukał sieć i nie mógł znaleźć platformy umożliwiającej wypożyczenia przedmiotu na dzień, weekend tydzień. Dlatego też zrodził się pomysł który ewoluował w uruchomiony dziś serwis Rentalo.pl W serwisie tym użytkownicy będą mogli umożliwić do wypożyczenia oraz wypożyczyć przedmioty umieszczone w 21 kategoriach. Jedynymi rzeczami jakie są zabronione do wystawienia są filmy na DVD oraz gry komputerowe. Ponadto w przypadku braku szukanego przedmiotu użytkownicy będą mogli wystawić ogłoszenie o chęci wypożyczenia takiego przedmiotu. Interfejs jest intuicyjny i przyjazny nawet dla mniej zaawansowanych informatycznie internautów. Dla bezpieczeństwa transakcji serwis umożliwia takie funkcjonalności jak weryfikacja użytkownika poprzez konto bankowe, ustalenie kaucji za wypożyczany przedmiot oraz umowę użyczenia z zaimportowanymi informacjami o kontrahentach. Rentalo.pl będzie od każdej transakcji pobierał 2% jej wartości. Serwis przeznaczony jest dla osób mieszkających w jednej okolicy, na razie nie jest przewidziana możliwość wypożyczania przedmiotów z terenu całej Polski. Pomysłodawcy serwisu planują również uruchomienie aplikacji mobilnej. Szczegółowe informacje dotyczące serwisu oraz jego pomysłodawców znajdą Państwo na stronie www.rentalo.pl lub oficjalnym profilu na facebooku.    więcej »
pogrzeb ten link!
Pożycz rower od sąsiada lub sam wystawiaj, pożyczaj i zarabiaj. - twitter Pożycz rower od sąsiada lub sam wystawiaj, pożyczaj i zarabiaj. - facebook Pożycz rower od sąsiada lub sam wystawiaj, pożyczaj i zarabiaj. - delicious Pożycz rower od sąsiada lub sam wystawiaj, pożyczaj i zarabiaj. - stumbleupon
kategoria: Biznes / start-up  
odwiedzin: 1376   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama