ukant
dodane 10.grudnia 2010, o godz. 08:47 przez ukant
źródło: www.pstconverterpro.com   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

PST Converter Pro :: Outlook do Mail Migration Tool Apple

Pro PST Converter jest potężnym Email Narzędzie migracji pomaga w migracji mail, kontaktów i kalendarza z programu Outlook do Wydarzenia Entourage (PST lub Entourage), Outlook do Apple Mail (PST lub Apple Mail), Outlook do książki adresowej Apple i Outlook do iCal. PST Converter Pro jest wyposażony w wiele korzyści, porównywalnie z innymi rozwiązaniami PST konwerter oprogramowania. Oprócz innych funkcji tego narzędzia można również konwertować pliki PST Outlook Entourage archiwum pst programu Outlook (w tym zabezpieczone hasłem z nich) na standardowe mbox, pst programu Outlook do plików eml, przy jednoczesnym zachowaniu UNICODE treści. PST Converter Pro obsługuje także tej, unikalnej opcji, które wywozi i zachowuje załączniki wiadomości. Więc nie stracić ważnych danych w załącznikach. PST konwerter Pro obsługuje także pełnej konwersji danych vCard jak zachowanie zdjęć o kontaktach, notatki i treści Unicode. Pozwala połączyć wszystkie kontakty w jednym pliku vCard PST Converter - PST narzędzie do konwersji plików pst pst ost konwersji do konwersji pliku pst również wsparcie konwersji pst pst unicode import eksport win do maceasier przenoszenia i tworzenia kopii zapasowych danych. Martwisz się, tracąc swój kalendarz imprez podczas transportu do MAC, nie martw się więcej, jak PST Converter Pro obsługuje także kalendarz imprez eksportujących do plików iCalendar. Możesz łatwo importować pliki iCalendar do Apple iCal i Microsoft Entourage. Nr czasochłonne, teraz wiele zrobić eksport / import za jednym zamachem. Z PST Converter można zapisywać i nieprzeczytane wiadomości Czytaj w oddzielnych folderach    więcej »
pogrzeb ten link!
PST Converter Pro :: Outlook do Mail Migration Tool Apple - twitter PST Converter Pro :: Outlook do Mail Migration Tool Apple - facebook PST Converter Pro :: Outlook do Mail Migration Tool Apple - delicious PST Converter Pro :: Outlook do Mail Migration Tool Apple - stumbleupon
kategoria: Apple   Microsoft   Narzędzia   Usability, użyteczność   Windows  
odwiedzin: 1329   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama