Enovatio
dodane 09.czerwca 2014, o godz. 14:49 przez Enovatio
źródło: www.support-online.pl   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Testowanie usługi Office 365 na przykładzie Exchange Online

Na rynku dostawców oprogramowania zauważalny jest trend dostarczania coraz większej ilości usług oferowanych w centrach obliczeniowych. Usługi w chmurze cieszą się coraz większym zainteresowaniem różnych firm i organizacji, dlatego istotne jest, aby mieć możliwość sprawdzenia działania usługi przed podjęciem decyzji o wydaniu pieniędzy na najnowsze technologie IT. Microsoft udostępnia konto demo w chmurze, aby możliwe było przetestowanie tego typu usługi. Usługi "software as service" wciąż są nowością na rynku IT. Dla osób niezaznajomionych z najnowszymi technologiami ciężko jest podjąć decyzję o rozpoczęciu korzystania z produktów oferowanych w chmurze i odejść od używania zasobów zainstalowanych na lokalnych serwerach. W centrach obliczeniowych Microsoft udostępniana jest usługa pod nazwą Office 365. Microsoft oferuje również miesięczną wersję demo Office 365, wszystko po to, aby użytkownik mógł sprawdzić różnice pomiędzy produktami o podobnej nazwie jak również wzbudzić zainteresowanie rozwiązaniem w chmurze. Warto z tego skorzystać, choćby, dlatego by być na bieżąco z nowościami, jakie oferuje rynek IT. Pełny artykuł dostępny na stronie: http://www.support-online.pl/artykuly/testowanie_uslugi_Office_365_na_przykladzie_Exchange_Online.html    więcej »
pogrzeb ten link!
Testowanie usługi Office 365 na przykładzie Exchange Online - twitter Testowanie usługi Office 365 na przykładzie Exchange Online - facebook Testowanie usługi Office 365 na przykładzie Exchange Online - delicious Testowanie usługi Office 365 na przykładzie Exchange Online - stumbleupon
kategoria: Microsoft   Windows  
odwiedzin: 753   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama