Maciej Zbrzezny
dodane 07.listopada 2009, o godz. 17:12 przez Maciej Zbrzezny
źródło: maciej-progtech.blogspot.com   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Visual Studio 2010 Beta 2 nadchodzi (już można pobrać i wypróbować)

Czy już wszyscy zainteresowani przetestowali Visual Studio 2010 Beta (1)? Jeśli nie, to może o tamtej wersji zapomnieć i zwrócić uwagę na kolejną opublikowaną betę, która dzisiaj pojawiła się jako dostępna dla subskrybentów MSDN, a 21-go października będzie dostępna dla innych zainteresowanych. Więcej na ten temat znajdziemy w artykule: "Microsoft names Visual Studio 2010 dates". Wiadomo już też kiedy ma nastąpić oficjalna premiera nowego Visual Studio, a będzie to 22-gi marca 2010. Wiadomo też ile będzie kosztować (zainteresowanych odsyłam do wspomnianego artykułu). Nowa wersja ma zawierać dodatkowe narzędzia wspierające Windows 7 i nadchodzący SharePoint 2010, drag-and-drop bindings w Silverlight i Windows Presentation Foundation, wykorzystanie Dynamic Language Runtime (DLR) do programowania w językach skryptowych i wsparcie dla programowania równoległego (tutaj też proponuję zajrzeć do artykułu). Ciekawe natomiast jak to będzie z wydajnością, na którą wielu do tej pory narzekało? .... pobierzemy, zainstalujemy, zobaczymy ...    więcej »
pogrzeb ten link!
Visual Studio 2010 Beta 2 nadchodzi (już można pobrać i wypróbować) - twitter Visual Studio 2010 Beta 2 nadchodzi (już można pobrać i wypróbować) - facebook Visual Studio 2010 Beta 2 nadchodzi (już można pobrać i wypróbować) - delicious Visual Studio 2010 Beta 2 nadchodzi (już można pobrać i wypróbować) - stumbleupon
kategoria: Narzędzia  
odwiedzin: 572   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama