SmartDevCon
dodane 06.czerwca 2012, o godz. 09:47 przez SmartDevCon
źródło: www.smartdevcon.eu   |   wszystkie wiadomości z tego serwisu
RSS  /  Mail
develway - linki IT, wiadomości IT, wiadomości dla programistów - RSS, Twitter

Zgłaszanie własnych propozycji na SmartDevCon 2012 już możliwe!

SmartDevCon - pod taką nazwą kryje się nowa międzynarodowa konferencja poświęcona technologiom mobilnym, która jesienią odbędzie się w Katowicach. Ostatnio rozpoczęło się gromadzenie propozycji wystąpień do agendy pierwszej edycji tego spotkania. Zgłaszanie referatów będzie możliwe do 26 czerwca. Preferowana tematyka to: - interfejsy użytkownika dla urządzeń mobilnych i ich użyteczność - mobilne standardy sieciowe - interfejsy komunikacyjne i nowe technologie (np. NFC) - platformy mobilne i ich ulepszenia - samochodowe systemy audio-informacyjne i rozrywkowe - innowacyjne rozwiązania - interaktywne telewizory z dostępem do Internetu - tworzenie wieloplatformowych aplikacji za pomocą frameworków (jak PhoneGap, Titanium itp.) - rozwój oraz wykorzystanie aplikacji mobilnych i webowych w różnych dziedzinach (np. telemedycyna) - wolne i otwarte platformy na inteligentne urządzenia (MeeGo/Tizen, WebOS, Nemo, itp.) - mobilny e-learning - e-ink i czytniki e-booków - nowe typy inteligentnych urządzeń - integracja automatyki domowej z urządzeniami inteligentnymi - nowe generacje inteligentnych osobistych asystentów (np. Siri) - gry i rozrywka na urządzeniach inteligentnych Osoby, których propozycje zostaną zaakceptowane, otrzymają darmowy wstęp na całość konferencji, wyżywienie i noclegi w hotelu. Ze względu na międzynarodową formułę preferowany jest język angielski, chociaż dopuszczamy wystąpienia w innych językach. Każdy prelegent może zgłosić więcej niż jeden temat. Szczegóły dotyczące CfP, rejestracji i sposobu zgłaszania referatów znajdują się na stronie WWW: https://smartdevcon.eu/content/en/program-2.html SmartDevCon odbędzie się w dniach 4-6 września w Katowicach. Organizatorzy spodziewają się wysokiej, jak na pierwszą edycję, frekwencji. Sale przygotowane są na przyjęcie około 400 uczestników, co plasuje SmartDevCon wśród największych imprez w Polsce poświęconym tematyce tzw. smart devices, czyli kategorii urządzeń obejmującej nie tylko rozwiązania mobilne, ale również inteligentne urządzenia nowej generacji. Program przewiduje zarówno prelekcje tematyczne, jak i towarzyskie spotkania czy dyskusje kuluarowe - także w ramach After Party. Celem spotkania jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi z branży oraz osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką urządzeń inteligentnych.    więcej »
pogrzeb ten link!
Zgłaszanie własnych propozycji na SmartDevCon 2012 już możliwe! - twitter Zgłaszanie własnych propozycji na SmartDevCon 2012 już możliwe! - facebook Zgłaszanie własnych propozycji na SmartDevCon 2012 już możliwe! - delicious Zgłaszanie własnych propozycji na SmartDevCon 2012 już możliwe! - stumbleupon
kategoria: C / C++   HTML / CSS   JavaScript   Java   Python   Ajax   Apple   Framework   Microsoft   ...
odwiedzin: 363   |   komentarzy: 0   |  język: polski   |   kto głosował na tę wiadomość?

Komentarze

musisz się zalogować, aby dodać komentarz
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej wiadomości.
poczekalnia newsów
wiadomości, które czekają na Wasze głosy
nowe
wiadomości, które dopiero co uznaliście za ciekawe
hity tygodnia
popularne wiadomości z ostatniego tygodnia
hity miesiąca
popularne wiadomości z ostatniego miesiąca
top all-time
najpopularniejsze wiadomości w serwisie

czym jest develway?

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT.

Mamy już dodane 1762 wiadomości i 460 zarejestrowanych użytkowników.

popularne

ostatnio dodane

Reklama